Зворотній зв'язок
Ваші побажання:
Замовлення онлайн
Комментарий/вопросы:
Спасибо!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время!
Децентралізація:
реформа в дії
НБУВ
Зворотній зв'язок
joomla 3

Погоджено зміни до Перспективного плану об’єднаних громад Вінницької області

01.11.2016

1 листопада відбулося засідання комісії Вінницької обласної ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

До порядку денного комісії було внесено два питання, одне з яких – проект рішення сесії обласної Ради «Про внесення змін до рішення 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24 червня 2015 року № 894 «Про проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області», ініційоване облдержадміністрацією. Члени комісії одноголосно погодили вищевказаний проект рішення, яким вносяться зміни до Перспективного плану об’єднаних територіальних громад Вінницької області, з метою приведення у відповідність меж утворених у 2016 році ОТГ в області, а саме: – 19-ти об’єднаних територіальних громад в 11-ти районах області.

Об’єднання в громадах Вінниччини відбувається навколо точок економічної активності, якими є міста районного значення, селища та потужні села, що можуть і мають стати центрами зростання для сільських територій. Внесення і затвердження на сесії обласної ради змін до Перспективного плану дасть можливість громадам отримати державну субвенцію на розвиток інфраструктури.

Постановами Центрвиборчкому від 23.09.2016 р. № 396 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 11 грудня 2016 року» та від 7.10.2016 р. №437 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 18 грудня 2016 року» призначено перші вибори депутатів та голів ще у 17 об’єднаних територіальних громадах в 10 районах області, а саме:

1. Барський район:

Барська міська об’єднана територіальна громада (Барcька міська рада, Антонівська сільська рада).

2. Бершадський район:

Джулинська сільська об’єднана територіальна громада (Джулинська сільська рада, Чернятська сільська рада).

3. Вінницький район:

Вороновицька селищна об’єднана територіальна громада (Вороновицька селищна рада, Комарівська сільська рада);

Сокиринецька сільська об’єднана територіальна громада (Сокиринецька сільська рада, Парпуровецька сільська рада).

4. Жмеринський район:

Северинівська сільська об’єднана територіальна громада (Северинівська сільська рада, Чернятинська сільська рада).

5. Іллінецький район:

Іллінецька міська об’єднана територіальна громада (Іллінецька міська рада, Василівська сільська рада, Жаданівська сільська рада, Жорницька сільська рада, Красненьківська сільська рада, Павлівська сільська рада, Хрінівська сільська рада, Якубівська сільська рада);

Дашівська селищна об’єднана територіальна громада (Дашівська селищна рада, Білківська сільська рада, Кальницька сільська рада, Кантелинська сільська рада, Копіївська сільська рада, Купчинецька сільська рада).

6. Немирівський район:

Ковалівська сільська об’єднана територіальна громада (Ковалівська сільська рада, Воловодівська сільська рада, Головеньківська сільська рада, Обідненська сільська рада, Сподахівська сільська рада);

Мельниківська сільська об’єднана територіальна громада (Мельниківська сільська рада, Ометинецька сільська рада);

Райгородська сільська об’єднана територіальна громада (Райгородська сільська рада, Коржівська сільська рада, Новообиходівська сільська рада, Семенська сільська рада);

Ситковецька селищна об’єднана територіальна громада (Ситковецька селищна рада, Вищекропивнянська сільська рада);

Немирівська міська об’єднана територіальна громада (Немирівська міська рада, Байраківська сільська рада, Медвежанська сільська рада, Никифоровецька сільська рада, Стрільчинецька сільська рада, Язвинківська сільська рада).

7. Оратівський район:

Оратівська селищна об’єднана територіальна громада (Оратівська селищна рада, Рожичнянська сільська рада, Угарівська сільська рада).

8. Томашпільський район:

Вапнярська селищна об’єднана територіальна громада (Вапнярська селищна рада, Колоденська сільська рада);

Томашпільська селищна об’єднана територіальна громада (Томашпільська селищна рада, Горишківська сільська рада, Нетребівська сільська рада, Раківська сільська рада).

9. Тульчинський район:

Тульчинська міська об’єднана територіальна громада (Тульчинська міська рада, Ганнопільська сільська рада, Дранська сільська рада, Суворовська сільська рада, Тиманівська сільська рада);

Шпиківська селищна об’єднана територіальна громада (Шпиківська селищна рада, Торківська сільська рада).

10. Хмільницький район:

Жданівська сільська об’єднана територіальна громада (Жданівська сільська рада, Качанівська сільська рада);

11. Чернівецький район:

Бабчинецька сільська об’єднана територіальна громада (Бабчинецька сільська рада, Вила-Ярузька сільська рада).

Також на засіданні комісії було заслухано інформацію про призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад у цих об’єднаних територіальних громадах, і відповідних сільських, селищних, міських голів запланованих на 11 та 18 грудня 2016 року. А також про відсутність правових підстав для призначення Центральною виборчою комісією перших виборів депутатів Краснопільської сільської ради Гайсинського району, Лука-Мелешківської сільської ради Вінницького району та Росошанської сільської ради Липовецького району об'єднаних територіальних громад Вінницької області.

 

За матеріалами: Вінницька обласна рада.